PKS Kalisz gra dalej z KKS-em!

Miło nam poinformować, że umowa współpracy pomiędzy PKS-em Kalisz a Kaliskim Klubem Sportowym została przedłużona! Przypomnijmy, że autokarami przewoźnika podróżują zawodnicy seniorskiej drużyny a także Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz.

Codziennie, z usług PKS-u Kalisz, korzysta tysiące pasażerów. Na liniach uruchomionych przez przewoźnika, mieszkańcy naszego miasta, ale również okolicznych powiatów dojeżdżają do domu, szkoły czy pracy. Przejazdy autokarami PKS-u Kalisz to gwarancja punktualnego dotarcia na miejsce, bezpiecznie i komfortowo, a także w dobrej cenie. Wymieniany sukcesywnie tabor powoduje, że flota firmy w większości składa się z nowoczesnych, wygodnych i ekologicznych pojazdów.

Warto podkreślić, że w siedzibie przewoźnika, znajdującej się przy ul. Wrocławskiej 30-38 w Kaliszu, znajduje się Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów. Zespół doświadczonych diagnostów zapewni kompleksową kontrolę każdego pojazdu.

Przedsiębiorstwo prowadzi także wynajem autokarów na wyjazdy krajowe i zagraniczne oraz przewozy pracownicze. Szczegółowe informacje na temat wynajmu można uzyskać:
– pod numerami telefonów: 62 768 00 82, 62 768 00 81, tel. komórkowy +48 609 857 919
– przez wiadomość e-mail: wynajmy@pks.kalisz.pl.

Zapraszamy do współpracy z PKS-em Kalisz!