Po komplet punktów na północ Szczecina

Na zachodnie wybrzeże po kolejne punkty pojadą w najbliższy weekend nasi piłkarze. Podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka zmierzą się z zawsze groźnym u siebie Świtem Szczecin. Początek spotkania zaplanowany jest na sobotę, punktualnie o godzinie 16:00.

Pod wodzą trenera Andrzeja Tychowskiego gracze z północy Szczecina zainkasowali w tym sezonie 19 punktów, na co złożyło się pięć zwycięstw i cztery remisy. Oprócz KKS-u Kalisz i Raduni Stężyca jest to jedyna ekipa w stawce wszystkich trzecioligowców, która nie zaznała w obecnej kampanii goryczy porażki. Na stadionie usytuowanym na osiedlu Skolwin gracze Świtu pokonali w tym sezonie Sokół Kleczew, Polonię Środa Wielkopolska i Kotwicę Kołobrzeg oraz zremisowali bezbramkowo z Nielbą Wągrowiec. W poprzedni weekend zdobyli natomiast komplet punktów ogrywając Jarotę Jarocin 1:0

Kakaesiacy w poprzednim sezonie dwukrotnie okazali się lepsi w spotkaniach z najbliższym rywalem. W Szczecinie niebiesko-biało-zieloni mimo, iż grali w osłabieniu po czerwonej kartce, którą otrzymał Mateusz Żytko, potrafili odwrócić losy spotkania i po trafieniu Huberta Antkowiaka zwyciężyli 1:0. W Kaliszu natomiast trafiali Mateusz Żytko, Mateusz Żebrowski i Todor Trayanov, a Kakaesiacy wygrali 3:1.

Początek sobotniego spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00. Głównym rozjemcą tego bardzo ciekawie zapowiadającego się widowiska będzie pochodzący z Gdyni Mateusz Bieszke.