Po zwycięstwo do Grodziska Mazowieckiego

Choć losy obu ekip są już rozstrzygnięte, zarówno KKS i Pogoń, w końcówce sezonu, będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony. Przed podopiecznymi Stanisława Szpyrki ostatnie, wyjazdowe spotkanie w sezonie 2021/2022 eWinner 2. ligi. Rywalem “Trójkolorowych”, już w najbliższą sobotę 14 maja, będzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Start meczu o godzinie 18:00. Transmisja w aplikacji mobilnej eWinner oraz na platformie sportize.pl.

Pogoń jest jedną z czterech drużyn pewnych spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Po 32 rozegranych spotkaniach, podopieczni trenera Mateusza Dudka zajmują w tabeli 16. miejsce, z dorobkiem 31 punktów na koncie. 8 zwycięstw, 7 remisów i 17 porażek to bilans obecnego sezonu w wykonaniu beniaminka. W trakcie wszystkich pojedynków, zespół z Grodziska Mazowieckiego zdobył 34 bramki, tracąc ich przy tym 48. Kolumbijski, środkowy napastnik Jean Franco Sarmiento jest najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie rywali – zdobył dotychczas 11 bramek. W poprzedniej kolejce Pogoń przegrała na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice 0:1.

Pierwsze spotkanie KKS-u i Pogoni w tym sezonie zakończyło się zwycięstwem Dumy Kalisza. Po bramkach Daniela Kamińskiego i Mateusza Wysokińskiego, “Trójkolorowi” pokonali na własnym obiekcie przyjezdnych 2:0. Wszystkie trafienia z tego starcia prezentujemy w KKS TV:

Mecz 33. kolejki eWinner 2. ligi, Pogoń Grodzisk Mazowiecki – KKS Kalisz już w sobotę 14 maja o godzinie 18:00. Transmisja w aplikacji mobilnej eWinner oraz na platformie sportize.pl.