Pojedynek z liderem

Przed drugą drużyną Dumy Kalisza, jedna z najbardziej wymagających rywalizacji w obecnym sezonie wielkopolskiej PROEKO IV ligi. Już jutro (tj. niedziela, 22 listopada), KKS II zmierzy się z liderem rozgrywek, drużyną Victorii Września. Start pojedynku o godzinie 11:00, na bocznym boisku przy ul. Łódzkiej. Transmisja meczu do zobaczenia w KKS TV (http://youtube.com/kaliskikks).

Victoria Września to najlepiej spisująca się ekipa, w rozgrywkach sezonu 2020/2021 wielkopolskiej PROEKO IV ligi. Na 18 rozegranych spotkań, rywale zwyciężali aż 13 razy, w 3 pojedynkach doszło do podziału punktów, a dwa starcia, przeciwko drużynom Centry Ostrów Wielkopolski oraz Ostrovii Ostrów Wielkopolski, zakończyły się porażką Victorii. 44 zdobyte i 22 stracone gole, to bilans bramkowy drużyny z Wrześni.

Rywalizację poprowadzi Robert Pawlicki, natomiast na liniach sędziemu asystować będą Krzysztof Banasiuk oraz Damian Jankowski (Poznań). Na arbitra technicznego wyznaczono natomiast Mateusza Kowala.

Start pojedynku KKS Kalisz II – Victoria Września już jutro (tj. niedziela, 22 listopada) o godzinie 11:00, na bocznym boisku przy ul. Łódzkiej. Transmisja meczu na oficjalnym, klubowym kanale YouTube KKS TV (http://youtube.com/kaliskikks).