Pójść za ciosem. Rezerwy Śląska Wrocław kolejnym rywalem Dumy Kalisza

Po środowym, wyjazdowym zwycięstwie z Garbarnią Kraków, podopieczni Ryszarda Wieczorka na własnym obiekcie zmierzą się z 9. drużyną w ligowej tabeli, rezerwami Śląska Wrocław. Pojedynek 23. kolejki eWinner 2. ligi już jutro o godzinie 16:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Transmisja spotkania w Telewizji Kalisz (140 lub 232 kanał w Multimedia Polska) i na platformie TVCOM.pl (https://cutt.ly/nxpxTF8).

Druga drużyna Śląska Wrocław, po 20 rozegranych spotkaniach, z 28 punktami na koncie zajmuje w ligowej tabeli 9. miejsce. 8 zwycięstw, 4 remisy i 8 porażek to bilans występów rezerw ekipy grającej na co dzień w PKO Ekstraklasie. Najskuteczniejszym zawodnikiem wśród “Wojskowych” jest Sebastian Bergier, któremu udało się zdobyć w tej kampanii 9 bramek. W ostatnim ligowym pojedynku, Śląsk II Wrocław uległ na wyjeździe Garbarni Kraków 0:1.

Pierwszy pojedynek Dumy Kalisza i rezerw Śląska Wrocław, rozegrany 20 września ubiegłego roku, zakończył się zwycięstwem KKS-u 3:0. Wśród kakaesiaków, na listę strzelców wpisali się wówczas Kamil Sabiłło oraz dwukrotnie Bartłomiej Maćczak. Tak padały bramki w tej rywalizacji:

Start spotkania KKS Kalisz – Śląsk II Wrocław już jutro o godzinie 16:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej w Kaliszu. Transmisja meczu od 15:45 w Telewizji Kalisz (140 lub 232 kanał w Multimedia Polska) i na platformie TVCOM.pl (https://cutt.ly/nxpxTF8).