Polonia 1912 Leszno kolejnym rywalem drugiej drużyny KKS-u Kalisz

Już jutro (tj. sobota, 28 listopada), druga drużyna KKS-u Kalisz wybiera się do Leszna, gdzie zmierzy się z tamtejszą Polonią, 17. ekipą w tabeli wielkopolskiej PROEKO IV ligi. Start pojedynku o godzinie 13:00, na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Strzeleckiej 8 w Lesznie. Transmisja dostępna na kanale YouTube Telewizji Leszno (https://www.youtube.com/channel/UChlYWmFfrDljXhckYh8sn0g).

Polonia 1912 Leszno to zespół, który już od paru sezonów walczy o punkty w rozgrywkach wielkopolskiej PROEKO IV ligi, wcześniej grając także w III lidze. W obecnej kampanii, podopieczni Łukasza Koniecznego zajmują w tabeli 17. miejsce, z dorobkiem 18 punktów na koncie. Na 19 rozegranych spotkań, Polonia zwyciężała 5 razy, 3 pojedynki zakończyły się remisem, a w 11 rywalizacjach górą byli rywale. Bilans bramkowy drużyny z Leszna wynosi 27-51. W ostatniej kolejce, Polonia 1912 Leszno zremisowała na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 1:1.

Spotkanie Polonia 1912 Leszno – KKS Kalisz II poprowadzi Sebastian Lorek, natomiast na liniach sędziemu asystować będą Marek Jagła oraz Marcin Wlekliński.

Pierwszy gwizdek w meczu już jutro (tj. sobota, 28 listopada) o godzinie 13:00, na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Strzeleckiej 8 w Lesznie. Transmisja dostępna na kanale YouTube Telewizji Leszno (https://www.youtube.com/channel/UChlYWmFfrDljXhckYh8sn0g).