Poznaj naszych sponsorów – PAULA CRISPY NATURAL

Z przyjemnością prezentujemy kolejnego sponsora Dumy Kalisza, który od lat wspiera działalność klubu z najstarszego miasta w Polsce. Jest nim firma PAULA Ingredients, specjalizująca się w produkcji suszonych, naturalnych składników do żywności z owoców, warzyw oraz sera. Przedsiębiorstwo jest także wyłącznym dystrybutorem produktów występujących pod marką Crispy Natural.

PAULA Ingredients to przede wszystkim zespół ludzi z pasją i odpowiednim nastawieniem, który gwarantuje satysfakcję oraz zaufanie klientów. Ścisła współpraca odpowiednio wykwalifikowanych oraz doświadczonych profesjonalistów, z wielu dziedzin, pozwala na kreowanie produktów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i dostarczanie wyjątkowych składników do produkcji żywności.

Kaliska firma, od 1991 roku, nieustannie tworzy nowe, fenomenalne rozwiązania produktowe. PAULA Ingredients starannie dobiera dostawców, wykorzystuje wiedzę agronomów oraz dokładnie kontroluje uprawy, począwszy od etapu selekcji nasion. Producent preferuje surowce pochodzące z plantacji rolnictwa zrównoważonego, uprawiane z racjonalnym wykorzystaniem zasobów przyrody i ograniczaniem negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Przygotowywane przez PAULA Ingredients produkty końcowe, przechodzą drobiazgowy i wymagający proces kontroli jakości. Wszystkie etapy produkcji są ściśle objęte certyfikowanym Systemem Bezpieczeństwa Żywności (FSSC 22000), który jest wdrożony na każdym etapie przetwarzania, od kontroli surowca u dostawcy, po badania wyrobu finalnego.

PAULA Ingredients to także wyłączny dystrybutor chipsów występujących pod marką Crispy Natural, produkowanych z najwyższej jakości świeżych owoców i warzyw. Suszone, niesmażone, naturalne. Bez glutenu i konserwantów. Bez dodatku cukrów. Swój słodki smak zawdzięczają jedynie cukrom naturalnie występującym w owocach przed ich wysuszeniem. Chipsy Crispy Natural wyróżnia wysoka zawartość błonnika pokarmowego m.in. dlatego, że podczas produkcji, jabłka nie są obierane ze skórki. Jedno opakowanie stanowi 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia.

Ze zwykłych chipsów pozostała chrupkość, a z owoców i warzyw wszystko co najlepsze. Do produkcji używane są najwyższej jakości owoce i warzywa, pochodzące z polskich plantacji – pyszne, kuszące i naturalne. Celem jest otrzymywanie produktów najwyższej jakości w zgodzie z otaczającą przyrodą. Firma postępuje w myśl zasady – chronimy przyrodę, bo ona chroni nas.

Crispy Natural produkowane są w innowacyjnej technologii suszenia, bez smażenia i pieczenia, do których zazwyczaj dodawane są tłuszcze oraz sól. Technologia oparta jest na wykorzystaniu niskiej temperatury (poniżej 40oC), dzięki czemu Crispy Natural zachowują wysokie poziomy składników odżywczych. Są chrupiące i smaczne, a przy tym nie zawierają konserwantów.

W ofercie znajdziesz chipsy z jabłek, buraków, pomidorów, marchwi, truskawek, ananasów, brzoskwiń oraz topinamburu.