Pretender i G-Mart kolejny rok z KKS-em!

W dniu dzisiejszym właściciel firm Pretender oraz G-Mart Pan Grzegorz Werbliński podpisał umowę z naszym klubem, na mocy której, jedna i druga firma nadal będzie jednym z głównych sponsorów trzecioligowej drużyny seniorów KKS-u.

Warunki dalszej współpracy z firmą Pretender i G-Mart, uzgodnione z właścicielem obu podmiotów Grzegorzem Werblińskim, są – jak zaznacza Robert Trzęsała, prezes KKS-u bardzo korzystne. – Szczegółów nie będziemy zdradzać, ale zapewniam, że pan Grzegorz Werbliński zaoferował KKS-owi solidne wsparcie i na chwile obecną jest to nasz partner strategiczny, Pan Grzegorz jest zainteresowany dalszym rozwojem naszego seniorskiego zespołu i długofalowo – tak jak my patrzy w przyszłość. Umowę podpisaliśmy do końca sezonu i jeżeli wszystko ułoży się po naszej myśli z pewnością ją przedłużymy na kolejne lata– podkreśla z zadowoleniem Robert Trzęsała.

Pretender to, od 15 lat, największy krajowy producent karm dla psów i kotów. Produkty firmy, wytwarzane z prawidłowo dobranych, wysokiej jakości surowców stanowią smaczny, pełnowartościowy i urozmaicony posiłek dla naszych czworonożnych pupili. Stały nadzór jaki sprawują nad zakładem służby weterynaryjne, a także wykwalifikowany personel, posiadający doświadczenie w branży spożywczej są gwarantem, że proces produkcyjny przebiega według wszelkich standardów i norm jakościowych i higienicznych stosowanych w produkcji żywności. Jakość – obok ceny, innowacyjności i doświadczonej załogi – to najważniejszy atut firmy Pretender, bo tylko w ten sposób można spełnić wysokie wymagania nabywców, a tym samym zapewnić sobie rynkowe powodzenie pojedynczego lub też całej gamy produktów. Swoje produkty Pretender sprzedaje nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej, od krajów bałtyckich po morze Śródziemne.

Firma G-Mart z kolei specjalizuje się głównie w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym towarów. Dysponuje chłodniami, o różnej ładowności, wyposażonymi w windy i rejestratory. Podwójna obsada kierowców w samochodach sprawia, że przewożone ładunki trafiają bardzo szybko do klienta.

Zarówno firma Pretender jak i G-Mart mają swoje siedziby w Dębniałkach Kaliskich 26. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych sponsorów.