Przekaż 1% Kaliskiemu Klubowi Sportowemu! Wspomóż drużynę swojego dziecka!

Miło nam poinformować, iż Kaliski Klub Sportowy spełnił ponownie wymogi formalne i po raz kolejny znalazł się wśród Organizacji Pożytku Publicznego, które uprawnione są do otrzymania od podatników tytularnego 1%. Wszyscy możemy w składanych zeznaniach podatkowych za 2021 rok, wskazać nasz klub. Wystarczy wpisać w deklaracjach sam numer KRS w rejestrze organizacji pożytku publicznego: 0000321135.

Kaliski Klub Sportowy to liczna grupa młodych zawodników i zawodniczek. W naszych drużynach występuje mnóstwo utalentowanych dzieci, a jako organizacja pragniemy przygotować im jak najlepsze warunki do szlifowania umiejętności piłkarskich. Żywimy nadzieję, że nasza młodzież, w przyszłości, przeistoczy się w bardzo dobrze wyszkolonych sportowców, realizujących swoje marzenia. Wspólnymi siłami możemy osiągnąć ten cel!

UWAGA! 1% można przekazać na konkretny rocznik młodzieżowy. W deklaracji podatkowej, w rubryce cel szczegółowy, należy wpisać: “piłka nożna – rocznik …….. (tutaj wpisujemy konkretny rocznik)”. Całość środków na dany rocznik, będzie przekazana na zakup sprzętu dla tego właśnie rocznika! Ponadto drużyna, która zbierze najwięcej środków z 1%, otrzyma dodatkowo sprzęt sportowy zakupiony przez Klub.

Zachęcajmy do inicjatywy rodzinę i naszych znajomych! Razem możemy przyczynić się do rozwoju klubu z najstarszego grodu w Polsce!

Instrukcję, jak przekazać 1% przez usługę e-PIT, przekażemy niebawem! Odpisanie 1% przy tradycyjnym rozliczeniu, opisujemy tutaj: https://kkskalisz.com.pl/1-opp/.