Przyjdź na trybuny i wspomóż KKS w walce o utrzymanie! Rywalem drugiej drużyny SKP Słupca

Już jutro ostatni, domowy mecz naszej drugiej drużyny w sezonie 2021/2022 wielkopolskiej ARTBUD IV ligi. Podopieczni Piotra Morawskiego wciąż walczą o utrzymanie na tym poziomie rozgrywkowym, ale do realizacji celu, w pojedynku 37. kolejki potrzebny jest komplet punktów. Rywalem “Trójkolorowych” będzie 13. zespół w tabeli, również niepewna swojej sytuacji ekipa SKP Słupca. Wspólnie wspomóżmy dopingiem młodych zawodników KKS-u Kalisz! Wstęp na mecz jest wolny! Pierwszy gwizdek o 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Wał Matejki 2.

SKP Słupca, z dorobkiem 43 punktów na koncie, plasuje się na 13. lokacie. “Trójkolorowi” w tabeli tracą do przeciwnika 5 punktów i są o 4 pozycje niżej. 12 zwycięstw, 7 remisów i 15 porażek to bilans tej kampanii w wykonaniu drużyny ze Słupcy. W dotychczasowych pojedynkach sezonu 2021/2022 rywale zdobyli tyle samo bramek, ile ich stracili – po 59. Drużyna SKP, w poprzedniej kolejce, wygrała na własnym obiekcie z LKS-em Gołuchów 2:1.

Pierwszy mecz KKS-u II i SKP w obecnej kampanii, rozgrywany w Słupcy, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:0.

Starcie KKS Kalisz II – SKP Słupca już jutro o godzinie 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Wał Matejki 2 w Kaliszu. Zostań dwunastym zawodnikiem i dołącz do nas! Wspólnie wspomóżmy dopingiem młodych zawodników KKS-u Kalisz w walce o utrzymanie! Wstęp na mecz jest wolny!