Remis Juniorów Starszych z Odolanovią

Podopieczni Łukasza Miłka zremisowali 1:1 w domowym starciu przeciwko Odolanovii Odolanów, rozgrywanym w ramach kolejnej kolejki Ligi Wojewódzkiej A1 gr. 2. W pojedynku na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki 2, jedyną bramkę dla KKS-u zdobył, w 39. minucie rywalizacji, Mateusz Regling.

– W meczu z trudnością przychodziło nam tworzyć okazje do strzelenia bramki, a skuteczność wykończenia akcji była na niskim poziomie. Wkradło się dużo niedokładności i chaosu. Przeanalizujemy mecz i wyciągniemy wnioski z błędów – skomentował występ drużyny Łukasz Miłek, trener zespołu.

Juniorzy KKS-u Kalisz, po 5 rozegranych spotkaniach, zajmują obecnie 1. miejsce w tabeli, z 13 punktami na koncie. Kolejne ligowe starcie już w sobotę, 12 września. Na wyjeździe, Duma Kalisza zmierzy się z MKS-em Kanią Gostyń.

***
Liga Wojewódzka A1 gr. 2, 06.09.2020, godz. 16:00, Stadion Miejski przy ul. Wał Matejki 2 w Kaliszu
KKS Kalisz A1 – Odolanovia Odolanów 1:1 (1:0)
1:0 Mateusz Regling 39. min, 1:1 Jakub Jurek 66. min.

KKS Kalisz A1: Filip Szwedziak – Kacper Dudek (Jakub Walerowicz), Mateusz Molek, Szymon Olejnik, (Adrian Przyjazny), Szymon Cieślak (Szymon Sałata), Krzysztof Idźczak, Kamil Przysiecki, Jakub Kieliba (Wiktor Wilczyński), Mateusz Kościelak (Michał Budka), Mateusz Regling (Adam Sobczyk), Jakub Tamborski, Kacper Nowak.