Remis z liderem

Podopieczni Mikołaja Szymczaka, w wyjazdowym spotkaniu Ligi Wojewódzkiej Trampkarza Starszego, zremisowali 3:3 z ekipą Oranje Konin. Bramki wśród “Trójkolorowych” zdobyli Kacper Filipowicz, Hubert Wawrzonowski oraz Wiktor Raczkowski.

W pierwszej połowie młodzi kakaesiacy stracili aż 3 bramki, ale solidna postawa po przerwie pozwoliła na odrobienie strat i podział punktów w tej kolejce. – Po błędach indywidualnych tracimy trzy bramki. Dzięki analizie w szatni dużo lepiej wchodzimy w drugą połowę i szybko zdobywamy bramkę na 1:3. Po dobrej grze i realizacji założeń, otrzymujemy nagrodę w postaci dwóch bramek ze stałych fragmentów gry. Ostatnia z nich została zdobyta tuż przed końcowym gwizdkiem. Drużyna indywidualnie oraz zespołowo ma duży potencjał, co pokazał mecz z liderem tabeli. Warto zaznaczyć, iż Oranje Konin do tej pory wygrał wszystkie mecze w lidze wojewódzkiej. Liczę, że przez dużą liczbę gier kontrolnych w okresie jesienno-zimowym, nabierzemy pewności w grze – skomentował występ swoich podopiecznych Mikołaj Szymczak, trener Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz.