Rezerwy zagrają z Górnikiem Konin. Transmisja meczu “na żywo” w KKS TV

Już w najbliższą niedzielę 15 maja, kolejne starcie naszej drugiej drużyny w rozgrywkach wielkopolskiej ARTBUD IV ligi. Podopieczni Piotra Morawskiego, na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki 2 w Kaliszu, zmierzą się z ostatnią ekipą w tabeli, Górnikiem Konin. Początek meczu o godzinie 11:00. Ze względu na remont obiektu, mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję pojedynku będzie można zobaczyć na naszym oficjalnym, klubowym kanale YouTube – https://youtube.com/kaliskikks.

Górnik Konin ma jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie się w najwyższej, wojewódzkiej klasie rozgrywkowej. W praktyce oznacza to jednak odpracowanie 20 punktów do ostatniej, bezpiecznej lokaty zajmowanej obecnie przez Olimpię Koło. Rywale, w poprzedniej kolejce, odnotowali 25. porażkę w sezonie ulegając na własnym obiekcie LKS-owi Gołuchów 1:3. Górnik zwyciężył w tej kampanii czterokrotnie, ani razu nie remisował. We wszystkich pojedynkach obecnego sezonu zespół z Konina zdobył 18 bramek, tracąc ich przy tym 77.

W pierwszym meczu KKS-u II i Górnika w tym sezonie, górą była Duma Kalisza, która pokonała gospodarzy 1:0.

Mecz 31. kolejki wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, KKS Kalisz II – Górnik Konin już w najbliższą niedzielę 15 maja o godzinie 11:00, na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki 2 w Kaliszu. Ze względu na remont obiektu, mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję pojedynku będzie można zobaczyć na naszym oficjalnym, klubowym kanale YouTube – https://youtube.com/kaliskikks.