Ruszyła sprzedaż biletów na spotkanie z Garbarnią Kraków! Dostępne także karnety na rundę jesienną!

Wszystkich kibiców zapraszamy na spotkanie 3. kolejki sezonu 2020/2021 2. ligi, KKS Kalisz – Garbarnia Kraków! Przyjdź na trybuny i dopinguj “Trójkolorowych” podczas ważnego starcia o stawkę! Sprzedaż biletów realizowana jest online na stronie bilety.kkskalisz.com.pl oraz w sekretariacie klubu przy ul. Łódzkiej. Nadal dostępne są także karnety na rundę jesienną 2020/2021 – w korzystnej cenie możesz zobaczyć wszystkie, domowe pojedynki Dumy Kalisza!

Czas na rywalizację w 3. kolejce sezonu 2020/2021 2. ligi! Na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu, “Trójkolorowi” zmierzą się z 7. zespołem poprzedniej kampanii, Garbarnią Kraków. “Brązowi”, w obecnych rozgrywkach, nie zdobyli jeszcze punktu, ale w Kaliszu, podopieczni byłego reprezentanta Polski oraz doświadczonego na boiskach Ekstraklasy zawodnika Łukasza Surmy, z pewnością powalczą o zwycięstwo. Dla kakaesiaków, rywalizacja przed własną publicznością będzie świetną okazją do rehabilitacji za ostatni, przegrany pojedynek ze Skrą Częstochowa. Start meczu KKS Kalisz – Garbarnia Kraków już w sobotę 12 września, o godzinie 18:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej.

Bilety na spotkanie dostępne są w wariantach:
– normalny 15 zł,
– ulgowy 8 zł,
– VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom.

Informujemy również, że nadal dostępne w sprzedaży są karnety na domowe spotkania KKS-u Kalisz, w ramach rundy jesiennej nowego sezonu. Zakupić można:
– karnet normalny 100 zł,
– karnet ulgowy 60 zł,
– karnet VIP 600 zł.

Każdy nabywca biletu lub karnetu VIP, będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego karnetu, będzie catering.

W dniu meczu nie będzie możliwości zakupu wejściówki w kasach biletowych. Sprzedaż stacjonarna od środy do piątku, w godzinach 16:30-18:30, w sekretariacie klubu znajdującym się w budynku trybuny zachodniej Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej (od strony rzeki).

Dopinguj “Trójkolorowych” i już teraz kup bilety na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/. Pamiętaj, że w ten sposób wspierasz klub. Do zobaczenia na stadionie!