Sektor Rodzinny od meczu z Chemikiem! Atrakcje dla najmłodszych i nie tylko!

Począwszy od meczu z Chemikiem Bydgoszcz dla wszystkich kibiców, którzy przyjdą na stadion ze swoimi pociechami otwarty będzie Sektor Rodzinny. Poza emocjami sportowymi, na najmłodszych czeka też szereg atrakcji.   

Sektor Rodzinny to nowa propozycja naszego klubu skierowana do kibiców, którzy domowe mecze naszej drużyny chcieliby oglądać wspólnie z dziećmi. To właśnie z myślą o nich, począwszy od najbliższego spotkania z Chemikiem Bydgoszcz, na stadionie wyodrębniona zostanie specjalna strefa, w której  można będzie nie tylko wspólnie kibicować, ale też skorzystać z szeregu atrakcji przygotowanych głównie z myślą o najmłodszych. Będą więc dmuchane zamki, popularne piłkarzyki, mini boiska do gry w piłkę nożną oraz stoisko gastronomiczne z popcornem, watą cukrową i napojami. Pojawią się również animatorki, które zaopiekują się najmłodszymi kibicami przy stanowiskach z malowaniem buziek czy kolorowankami.

Dla małych i dużych miłośników futbolu wydzielone zostaną sektory H2 i H3 usytuowane po prawej stronie Trybuny Wschodniej. Koszt biletu rodzinnego to 15 zł (1 osoba pełnoletnia + 2 dzieci do 13 roku życia).

Gorąco zachęcamy do skorzystania z nowej oferty Kaliskiego Klubu Sportowego.