Sprzedaż biletów na finał Wielkopolskiego Totolotek Pucharu Polski wyłącznie przez Internet!

Informujemy, że w porozumieniu z organizatorem wydarzenia, Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej, podjęto decyzję o sprzedaży biletów na finałowe starcie wojewódzkiego Totolotek Pucharu Polski KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska wyłącznie przez Internet. Nie będzie możliwości zakupu wejściówki w dniu meczu, w kasach biletowych. Tutaj możesz kupić bilety online! 

Decyzja ta podyktowana jest panującą sytuacją epidemiologiczną oraz dbaniem o bezpieczeństwo pracowników klubu i kibiców. Przypominamy, że nie ma także możliwości zakupienia biletu w siedzibie klubu.

Kupowanie biletów na mecz KKS-u Kalisz, przez portal bilety.cotucotam.pl, jest dziecinnie proste i nie wymaga rejestrowania. Witryna umożliwia, w parę kliknięć, zdobyć wejściówkę. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni bilet, wpiszesz adres e-mail a także imię oraz nazwisko i dokonasz mobilnej płatności. Nie musisz wykonywać standardowych przelewów w banku czy na poczcie – do Twojej dyspozycji pozostaje BLIK, szybkie przelewy internetowe oraz karta debetowa. Zapomnij też o drukowaniu! Wrzuć plik z biletem na twój telefon bądź tablet, pokaż kod QR obsłudze na wejściu i ciesz się pozytywnymi emocjami podczas finału Wielkopolskiego Totolotek Pucharu Polski. Pamiętaj, że w razie problemów, zawsze możesz liczyć na całodobowe wsparcie techniczne.

Już teraz możesz zakupić wejściówki na to spotkanie! Ceny biletów są następujące:
– normalny 15 zł,
– ulgowy 8 zł,
– rodzinny (1 osoba dorosła + 2 dzieci do 13. roku życia) 25 zł.

Tutaj możesz kupić bilety!