Środowe starcie z Krobianką Krobia

Już jutro druga drużyna “Trójkolorowych”, rozegra zaległe spotkanie w ramach 20. kolejki sezonu 2020/2021 wielkopolskiej PROEKO IV ligi. Na Majkowskim Wembley, przy ul. Tuwima 2 w Kaliszu, KKS II zmierzy się z 18. ekipą w tabeli, Krobianką Krobia. Start spotkania o godzinie 17:30, a jego transmisja do zobaczenia w klubowej telewizji KKS TV na YouTube (http://youtube.com/kaliskikks).

Krobianka Krobia, po 17 rozegranych spotkaniach, zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli wielkopolskiej PROEKO IV ligi. 5 zwycięstw, 1 remis i 11 porażek przyniosły łącznie beniaminkowi 16 punktów. Warto podkreślić, że jeszcze w zeszłym sezonie, Krobianka rywalizowała w grupie 2 V ligi. Zespół z Krobi dotychczas zdobył 20 bramek, tracąc ich przy tym 43. W swoim ostatnim meczu, rywale zremisowali na wyjeździe z rezerwami Warty Poznań 2:2.

Start zaległego pojedynku 20. kolejki, który pierwotnie miał się odbyć 11 listopada, już jutro (tj. środa, 25 listopada), o godzinie 17:30, na Majkowskim Wembley przy ul. Tuwima 2 w Kaliszu. Transmisja spotkania na oficjalnym, klubowym kanale YouTube KKS TV (http://youtube.com/kaliskikks).

| fot. Michał Sobczak, faktykaliskie.pl