Startuje uzupełniający nabór do Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz!

Akademia Piłkarska KKS Kalisz zaprasza wszystkie chętne dzieci, urodzone w latach 2009-2012, do wzięcia udziału w naborze uzupełniającym. Trening pod okiem doświadczonego sztabu szkoleniowego, realizowany w profesjonalny warunkach, jest gwarancją piłkarskiego rozwoju młodych adeptów futbolu. Wszystkich zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu!

Poprzedni sezon, w wykonaniu klubu z najstarszego miasta w Polsce, zakończył się tytułem mistrzowskim III ligi gr. 2, a także awansem na wyższy, centralny szczebel rozgrywek. Wizja silnej akademii piłkarskiej, funkcjonującej przy drugoligowym, seniorskim zespole, to cel, jaki stawiają sobie włodarze Kaliskiego Klubu Sportowego. Aby jednak stało się to faktem, konieczna jest szeroka kadra, składająca się z młodych zawodników, pełnych ambicji i zaangażowania. Już teraz pojawia się niesamowita okazja, aby zasilić szeregi niebiesko-biało-zielonej drużyny. Tylko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesna infrastruktura, zapewnią Twojemu dziecku zarówno świetny trening, a także, w dalszej perspektywie, rozwój i szansę na sukces.

Oferujemy:
– wspaniałą atmosferę,
– profesjonalne podejście,
– treningi dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania zawodników,
– wykwalifikowaną kadrę trenerów z licencją UEFA A i B.

Gwarantujemy zarażenie pasją do piłki nożnej oraz mnóstwo emocji, nie tylko na treningach, ale również meczach, turniejach i sparingach oraz obozach sportowych.
Wszelkie informacje pod numerem telefonu 606-905-465 lub adresem e-mail dariusz.smolarek@kkskalisz.com.pl.

Do zobaczenia na murawie!