Szansa na rewanż. Iskra Szydłowo kolejnym rywalem drugiej drużyny KKS-u

Iskra Szydłowo to kolejny rywal drugiej drużyny KKS-u Kalisz w zmaganiach grupy mistrzowskiej wielkopolskiej PROEKO IV ligi. Wyjazdowy pojedynek 25. kolejki już jutro o godzinie 14:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 1 w Szydłowie. Transmisja spotkania dostępna będzie na profilu facebookowym rywala.

Iskra Szydłowo, po 24 spotkaniach, zajmuje w ligowej tabeli 8. miejsce, z dorobkiem 34 punktów na koncie. 10 zwycięstw, 4 remisy i 10 porażek to bilans naszego najbliższego przeciwnika. W trakcie wszystkich pojedynków, zespół Iskry zdobył 34 bramki, tracąc ich przy tym 35. Rywale, w tej kampanii, mogą pochwalić się dobrymi wynikami na własnym obiekcie – dotychczas przegrali tylko raz, dwukrotnie remisowali, a aż 8 spotkań zakończyło się zdobyciem kompletu punktów. W ostatniej, ligowej potyczce, Iskra przegrała na wyjeździe z wiceliderem, Victorią Września 1:3.

Pierwszy pojedynek Dumy Kalisza i Iskry Szydłowo, rozegrany 12 września ubiegłego roku, również na wyjeździe, zakończył się porażką “Trójkolorowych” 0:3.

Start meczu 25. kolejki wielkopolskiej PROEKO IV ligi, Iskra Szydłowo – KKS Kalisz II, już jutro o godzinie 14:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 1 w Szydłowie. Transmisja spotkania dostępna będzie na profilu facebookowym rywala.