Ta ostatnia… sobota! Mecz z Sokołem na zakończenie ligowych zmagań w 2021 roku

Czas na ostatnie w tym roku, ligowe starcie podopiecznych Bogdana Zająca. Do rozegrania pozostało spotkanie 20. kolejki eWinner 2. ligi, z zamykającą tabelę drużyną Sokoła Ostróda. Pojedynek już w najbliższą sobotę 4 grudnia o godzinie 16:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na trybuny! Bilety w sprzedaży na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/ oraz w Sklepie KKS Kalisz.

Ten sezon dla najbliższych rywali nie jest udany. Zaledwie 2 zwycięstwa (z Hutnikiem Kraków, Pogonią Grodzisk Mazowiecki) i 3 remisy (z rezerwami Śląska, Motorem Lublin, Garbarnią Kraków) pozwoliły zebrać 9 punktów, co plasuje drużynę z Ostródy na ostatnim, 18. miejscu w tabeli. Sokół dotychczas przegrał aż 14 spotkań. Bilans bramkowy ekipy prowadzonej przez młodego, 28-letniego szkoleniowca Huberta Błaszczaka to 10 zdobytych i 38 straconych goli. Z 3 trafieniami na koncie, najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole Sokoła jest 29-letni napastnik Patryk Skórecki.

W pierwszym meczu obu ekip w ramach sezonu 2021/2022 eWinner 2. ligi, na wyjeździe KKS pokonał Sokoła Ostróda 2:0. Bramki Michała Boreckiego i Piotra Giela z tej rywalizacji można zobaczyć w KKS TV:

Początek meczu 20. kolejki eWinner 2. ligi, KKS Kalisz – Sokół Ostróda już w najbliższą sobotę 4 grudnia o godzinie 16:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu. Wejściówki można kupić w Sklepie KKS Kalisz (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) jutro między 13 a 17. W dniu meczu po bilety zapraszamy do naszego sklepu (13:00-14:30) oraz kas stadionowych (od 15:00). Sprzedaż online dostępna na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl/.

Cennik biletów:
– normalny 20 zł,
– ulgowy 10 zł,
– VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom. Każdy nabywca biletu VIP, będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering.

Uwaga! W ramach specjalnej promocji, możecie zdobyć 2 wejściówki w cenie 1! Szczegóły na naszej stronie: https://bit.ly/3CEJHzX

Do zobaczenia na trybunach!