Trzecia kolejka na start. KKS jedzie do Jarocina

Trzecim ligowym rywalem niebiesko-biało-zielonych w tym sezonie będzie Jarota Jarocin. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek w Jarocinie, a pierwszy gwizdek rozlegnie się o godzinie 18:00.

Kaliszanie kapitalnie weszli w sezon gromiąc na początek beniaminka z Nowego Stawu i pokonując w meczu na szczycie Kotwicę Kołobrzeg 3:1. Nasi najbliżsi rywale na inaugurację przegrali w Kołobrzegu 2:4, natomiast w poprzedni piątek rozbili Bałtyk Gdynia aż 4:0.

Myślę, że już teraz nasza gra wygląda dobrze, a jestem przekonany, że z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc drużyna będzie prezentować się coraz lepiej. Potrzebujemy jeszcze troszkę zagrania, ale trener doskonale wie jak to wszystko poukładać – mówił po ostatnim meczu Mateusz Żebrowski. Mecz z Jarotą będzie zatem znakomitą okazją do tego, aby zanotować trzecie z rzędu ligowe zwycięstwo.

Przypomnijmy, że w ostatnich spotkaniach górą byli niebiesko-biało-zieloni. W marcu, po golu Gabriela Vidala Gonzaleza Kakaesiacy zwyciężyli 1:0, podobnym wynikiem, tyle że po trafieniu Huberta Antkowiaka, zakończyło się jesienne spotkanie obu drużyn. Do tego doszło jeszcze wysokie zwycięstwo KKS-u w finale Okręgowego Pucharu Polski.

Początek czwartkowego spotkania, którego rozjemcą będzie Piotr Pazdecki z Koszalina, zaplanowany jest na godzinę 18:00.