Trzecie ligowe zwycięstwo. Młodzicy Młodsi pokonali Łużyczankę.

Trzecie zwycięstwo w sezonie odnieśli wczoraj podopieczni trenera Mikołaja Szymczaka. Młodzicy Młodsi pokonali Łużyczankę Kuźnica Grabowska 6:4.

Młodzi Kakaesiacy musieli się sporo natrudzić, żeby z boiska w Kraszewicach wywieźć komplet punktów. Co prawda już w pierwszej minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Jana Zawiasy, natomiast w 14. minucie przegrywali 3:1. Ambitna postawa kaliszan pozwoliła im jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania, a w drugiej odsłonie przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Po tym spotkaniu ekipa Młodzików Młodszych plasuje się na trzecim miejscu w ligowym zestawieniu i do prowadzącej Stali Pleszew traci obecnie cztery punkty. W następnej kolejce ich rywalem będzie Astra Krotoszyn.

***

I liga okręgowa D2, 09.10.2019, godz. 17:00
Łużyczanka Kuźnica Grabowska – KKS Kalisz 4:6 (3:3)
0:1 Jan Zawiasa 1. min, 1:1 Mikołaj Bednarz 4. min, 2:1 Antoni Gabryś 6. min, 3:1 Patryk Rzepecki 14. min, 3:2 Jan Zawiasa 17. min, 3:3 Jan Zawiasa 24. min, 4:3 Patryk Rzepecki 33. min, 4:4 Dominik Pilarczyk (s.) 40. min, 4:5 Jan Zawiasa 43. min, 4:6 Bartosz Warszewski 49. min

KKS Kalisz: Igor Sławiński – Dawid Krenc, Wiktor Zientek, Kacper Nosowski, Filip Kwaśniewski, Jakub Ligocki, Jan Zawiasa, Bartosz Warszewski, Dawid Pietrzycki oraz Kacper Wojtczak, Bartosz Staniszewski, Kacper Szukalski, Artur Roszak