Victoria Ostrzeszów rozbita przez Juniorów Młodszych

Aż 12 bramek, w tym 11 dla Dumy Kalisza, wpadło w kolejnym sparingu letniego okresu przygotowawczego podopiecznych Grzegorza Kalka. KKS Kalisz pokonał Victorię Ostrzeszów 11:1, a wśród “Trójkolorowych” bramki zdobyli Adam Zadka, Kacper Jabłoński, Alan Kurcbach, Kamil Weber, Szymon Olejnik oraz dwukrotnie Mikołaj Wyborny, Miłosz Stachowski i Marcel Karolak.

Zdobycie w pierwszej połowie aż 5 bramek i pewny wynik do przerwy, pozwoliły na spokojne i bezpieczne dogranie meczu do końca. Przyjezdni odpowiedzieli zaledwie jednym trafieniem na 8:1, w 75. minucie, ale honorowy gol nie mógł przełożyć się na zmianę obrazu spotkania.

– Zawodnicy, po dwóch sparingach z seniorami, złapali dobry rytm i uwierzyli, że mogą grać ofensywnie, większą liczbą graczy. Stąd grad bramek w tej rywalizacji. To dodaje pewności siebie. Nieźle spisali się też zawodnicy z rocznika 2005, którzy uzupełnili kadrę w tym meczu – skomentował boiskowe wydarzenia Grzegorz Kalek, trener rocznika 2004.

Kolejna gra kontrolna Juniorów Młodszych już w najbliższą sobotę. Na wyjeździe, “Trójkolorowi” zmierzą się z Pogonią Nowe Skalmierzyce 2004.

***
Sparing, 25.07.2020, godz. 12:00, boczne boisko przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu
KKS Kalisz – Victoria Ostrzeszów 11:1 (5:0)
Bramki KKS: Adam Zadka, Kacper Jabłoński, Alan Kurcbach, Kamil Weber, Szymon Olejnik, Mikołaj Wyborny (2), Miłosz Stachowski (2) i Marcel Karolak (2).

KKS Kalisz: Mateusz Dominikowski – Adam Stein (Emil Kowalski), Kamil Weber, Kamil Ziółkowski (Hubert Lisiak), Mikołaj Wyborny (Oliwier Kałach) – Martin Ratajczyk (Jakub Jener), Miłosz Stachowski (Szymon Bora), Patryk Gołębiowski (Alan Kurcbach) – Adam Zadka (Szymon Olejnik), Marcel Karolak, Kacper Jabłoński.