W sobotę z Sokołem

Kolejnym rywalem niebiesko-biało-zielonych będzie Sokół Kleczew. Podopieczni trenera Łukasza Cichosa plasują się na siódmym miejscu w ligowym zestawieniu mając na swoim koncie siedemnaście punktów.

Nasi najbliżsi oponenci w tym sezonie zanotowali pięć zwycięstw, dwa mecze zremisowali i doznali pięciu porażek. Najlepszym strzelcem ekipy z Kleczewa jest Norbert Grzelak, który w tym sezonie czterokrotnie pokonał bramkarza rywali.

W poprzednim sezonie obie ekipy spotkały się ze sobą trzykrotnie. W lidze jesienią górą był Sokół, który zwyciężył na własnym obiekcie 1:0, natomiast w Kaliszu niebiesko-biało-zieloni wygrali 4:3. Kakaesiacy odprawili również rywali z rozgrywek o Wielkopolski Puchar Polski, zwyciężając 2:0.

Pierwszy gwizdek arbitra – Kamila Rybińskiego – zaplanowany jest na godzinę 18:00. Na najmłodszych kibiców tradycyjnie czekać będzie Sektor Rodzinny, którego oficjalnym partnerem jest firma Colian Logistic. Zachęcamy również do nabycia biletów rodzinnych w cenie 15 zł (1 osoba dorosła + 2 dzieci do 13. roku życia).

Bilet normalny na mecz kosztować będzie 12 zł, natomiast za ulgową wejściówkę zapłacić będzie trzeba 6 zł. Kasy w dniu meczu otwarte zostaną o godzinie 16:45.