W środę Żacy, w czwartek Trampkarze i Orlicy

Wyjątkowo w czwartek rozegrane zostaną dwa spotkania z udziałem naszej młodzieży. Na murawę wybiegną ekipy Trampkarze i Orlicy Młodsi. Dziś natomiast swój drugi turniej rozegrają Żacy Młodsi.

Podopieczni trenera Adriana Wawrzyniaka udadzą się do Doruchowa na zaległe spotkanie z miejscowym LZS-em. Ekipa spod Kępna po dwóch rozegranych meczach ma na swoim koncie jeden punkt i plasuje się na ósmym miejscu w ligowej tabeli. Kakaesiacy są wiceliderem, ze stratą jednego punktu do prowadzącej Ostrovii Ostrów Wielkopolski, ale może się to zmienić już jutro, jeśli z Doruchowa wrócą z kompletem punktów.

Awansem swoje spotkanie rozegrają natomiast podopieczni Bartosza Rosy. Liderujący w I lidze okręgowej E2 nasi Orlicy Młodsi zmierzą się z ósmymi w tabeli Marcinkami Kępno. Oponenci niebiesko-biało-zielonych w trzech rozegranych spotkaniach zainkasowali jedno zwycięstwo i doznali dwóch porażek.

Już dziś natomiast na boisku przy ul. Granicznej swój drugi turniej Żaków Młodszych rozegrają podopieczni trenera Patryka Tomaszewskiego. Ich rywalami będą Calisia 14 Kalisz i Akademia Piłkarska Reissa z Kalisza. Początek zmagań o godzinie 17:00.

***

Turniej Żaków F2, trener Patryk Tomaszewski
KKS Kalisz – Calisia 14 Kalisz, AP Reissa Kalisz

***

I liga okręgowa C2, trener Adrian Wawrzyniak
LZS Doruchów – KKS Kalisz, godz. 16:00

I liga okręgowa E2, trener Bartosz Rosa
Marcinki Kępno – KKS Kalisz, godz. 17:00