Walka o utrzymanie trwa. Po zwycięstwo do Pobiedzisk

Druga drużyna KKS-u, na trzy kolejki przed zakończeniem rundy zasadniczej, walczy o wyjście ze strefy spadkowej. Już jutro o 15:00 w Pobiedziskach, w ramach 36. serii spotkań, podopieczni Piotra Morawskiego zmierzą się z 4. drużyną w tabeli, tamtejszym Huraganem.

Rywale nie mają już szans na awans, a wysoka pozycja w tabeli zapewniła utrzymanie dawno temu. Z pewnością jednak starcie z Huraganem nie będzie należeć do najłatwiejszych. Zespół z Pobiedzisk zajmuje obecnie 4. miejsce w zestawieniu, z dorobkiem 60 punktów na koncie. Druga drużyna KKS-u ma 22 punkty mniej i znajduje się o 13 lokat niżej. Bilans Huraganu Pobiedziska w tej kampanii wielkopolskiej ARTBUD IV ligi to 19 zwycięstw, 3 remisy i 12 porażek. W trakcie wszystkich pojedynków rywale zdobyli 60 bramek, tracąc ich przy tym 43. Zespół z Pobiedzisk, w poprzedniej kolejce, zremisował na wyjeździe z LKS-em Gołuchów 1:1.

Pierwszy mecz KKS-u II i Huraganu w tym sezonie, rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. Wał Matejki 2 w Kaliszu, zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 2:0. Bramki z tego pojedynku prezentujemy w KKS TV:

Starcie 36. kolejki wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, Huragan Pobiedziska – KKS Kalisz II już jutro o godzinie 15:00.