Warta II Poznań kolejnym rywalem rezerw KKS-u

W niedziele, 18 października o godz. 11:00, w ramach 13. kolejki wielkopolskiej PROEKO IV ligi rezerwy KKS-u Kalisz zagrają z Wartą II Poznań. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na oficjalnym klubowym kanale YouTube KKS TV.

Druga drużyna KKS-u Kalisz pnie się w górę w ligowej tabeli. Po serii czterech zwycięstw czas na kolejne. W niedziele “Trójkolorowi” rozegrają kolejne spotkanie. W 13.kolejce wielkopolskiej PROEKO IV ligi, na własnym terenie podejmą plasującą się w dole czwartoligowej tabeli Wartę II Poznań. Obecnie rezerwy Warty, z 11 punktami na koncie zajmują 11 miejsce. Do tej pory poznańskiej drużynie udało się wygrać tylko trzy spotkania. W ligowych rozgrywkach wysoko pokonali TPS Winogrady Poznań, a także byli lepsi od LKS-u Gołuchów oraz Polonii Kępno. Oprócz tego w tym sezonie poznaniacy dwa pojedynki zremisowali, a sześć przegrali.

Spotkanie 13.kolejki wielkopolskiej PROEKO IV ligi, KKS Kalisz II – Warta II Poznań odbędzie się w niedziele, 18 października o godz.11 na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki 2.

Na bezpłatną transmisję z tego spotkania zapraszamy na oficjalny klubowy kanał YouTube KKS TV – https://www.youtube.com/kaliskikks.