Wspólnie na VII Charytatywną Wigilię na Kaliskim Rynku

Już w sobotę odbędzie się VII Charytatywna Wigilia na Kaliskim Rynku. W tym roku nie zabraknie tam również zawodników, działaczy i kibiców Kaliskiego Klubu Sportowego!

Organizatorami Wigilii są Fundacja Bread of life oraz Stowarzyszenie Teraz Kalisz. Głównym celem imprezy jest spotkanie kaliszan przy świątecznym stole oraz charytatywna zbiórka pieniędzy dla podopiecznych Fundacji Bread of life, którzy każdego dnia borykają się z ciężkimi chorobami – czytamy na oficjalnym fanpage’u organizatora.

Siódma edycja tej szczytnej akcji obfitować będzie w szereg atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych, jak choćby tradycyjny kiermasz świąteczny, warsztaty i animacje dla dzieci z Uciechowem czy Rekord Polski Guinnessa – Zostań Aniołem. Oczywiście nie zabraknie Świętego Mikołaja. Oprócz tego podstawiony będzie autobus krwiodawstwa.

W tym roku na kaliskim rynku pojawi się również niebiesko-biało-zielona rodzina. Zbiórka naszych młodych zawodników, trenerów, rodziców, a także kibiców zaplanowana jest na godzinę 14:20 w siedzibie Klubu, skąd pochodem wspólnie udamy się przed kaliski ratusz. Nie zapomnijcie o klubowych barwach!

fot. Chromatycznie