Wspomóż klub, wykup transmisję!

Już w najbliższą sobotę 13 marca, podopieczni Ryszarda Wieczorka zagrają pierwsze w 2021 roku, spotkanie o stawkę na własnym obiekcie. “Trójkolorowi”, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej w Kaliszu, podejmą sąsiadującą w tabeli, Skrę Częstochowa. Z powodu panującej sytuacji epidemicznej, kibice będą mogli zobaczyć spotkanie przez transmisję, dostępną na platformie TVCOM.pl.

Puste krzesełka i brak dopingu to rzeczywistość, do której trudno przywyknąć. Zawodnicy grają przecież przede wszystkim dla swoich fanów, z którymi obecnie nie mogą się spotkać. Panująca epidemia wpłynęła nie tylko na aspekt sportowy, ale także organizacyjny i finansowy. Brak przychodu ze sprzedaży biletów oraz karnetów, oznacza dla klubów piłkarskich utratę istotnego wsparcia budżetowego. Nie inaczej jest w przypadku Kaliskiego Klubu Sportowego.

Każdy może realnie pomóc Dumie Kalisza. Także Ty, drogi kibicu! Wystarczy, że podczas domowych spotkań KKS-u, zdecydujesz się na zakup transmisji na platformie TVCOM.pl, w cenie 15 zł. Oprócz otrzymania dostępu, dołożysz także cegiełkę do rozwoju Klubu. Potraktuj to jako wejściówka na wirtualny stadion. Niech podczas każdego meczu “Trójkolorowych”, trybuny wypełnią się do końca.