Wyniki drużyn młodzieżowych

W weekend ekipy młodzieżowe KKS-u Kalisz rozegrały swoje spotkania. Poniżej przedstawiamy komplet wyników.

***

II liga okręgowa E2, 04.11.2019, godz. 18:00
KKS Kalisz – Prosna Kalisz 16:1 (8:0)
1:0 Jakub Jezierski 2. min, 2:0 Jakub Jezierski 4. min, 3:0 Adam Przybył 8. min, 4:0 Jakub Jezierski 10. min, 5:0 Michał Kowalski 13. min, 6:0 Adam Janiak 17. min, 7:0 Niko Rożek 20. min, 8:0 Franciszek Bugajny 24. min, 9:0 Michał Kowalski 26. min, 10:0 Jakub Jezierski 30. min, 11:0 Adam Przybył 33. min, 12:0 Rafał Zaręba (s.) 35. min, 13:0 Adam Przybył 37. min, 14:0 Adam Janiak 38. min, 15:0 Miłosz Wróblewski 40. min, 15:1 Adam Miszczyk 46. min, 16:1 Miłosz Wróblewski 49. min

KKS Kalisz: Adam Janiak – Filip Skowroński, Adam Przybył, Tomasz Lis, Michał Kowalski, Jakub Jezierski, Olek Borecki, Marcel Prusak, Maksymilian Szymczak, Miłosz Wróblewski, Niko Rożek, Franciszek Bugajny, Maksymilian Pisula

***

I liga okręgowa E2, 04.11.2019, godz. 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski – KKS Kalisz 3:12 (0:8)
0:1 Wojciech Osman 6. min, 0:2 Wojciech Osman 8. min, 0:3 Wojciech Osman 9. min, 0:4 Szymon Piotrowski 11. min, 0:5 Aleksander Mrówczyński 12. min, 0:6 Wojciech Osman 15. min, 0:7 Antoni Jazurek 20. min, 0:8 Wojciech Makowski 21. min, 1:8 Mikołaj Sokół 35. min, 2:8 Filip Borowicz 36. min, 3:8 Dawid Brzezicha 39. min, 3: 9 Wojciech Osman 40. min, 3:10 Antoni Jazurek 41. min, 3:11 Antoni Jazurek 42. min, 3:12 Wojciech Osman 45. min

KKS Kalisz: Wiktor Maliński, Igor Żyźniewski, Szymon Miklas, Szymon Piotrowski, Wojciech Osman, Oskar Hankowski, Aleksander Mrówczyński oraz Jakub Dolata, Igor Kaftanowicz, Dawid Mutke, Antoni JAzurek, Wojciech Makowski, Jakub Płaczek

***

I liga wojewódzka D1, 03.11.2019, godz. 11:00
Antonio Jarocin – KKS Kalisz 6:0 (3:0)
1:0 Igor Olejniczak 1. min, 2:0 Marcel Maćkowiak 13. min, 3:0 Igor Olejniczak 27. min, 4:0 Marcel Maćkowiak 48. min, 5:0 Marcel Maćkowiak 50. min, 6:0 Igor Olejniczak 57. min

KKS Kalisz: Kacper Jeżak – Szymon Kaczmarek, Martin Borkowski, Jakub Jaśniewicz, Michał Nowacki, Szymon Przegenda, Jakub Skoczek, Nikodem Krótkiewicz, Daniel Marciniak oraz Jakub Fijałkowski, Filip Jaworski, Bartosz Strzałka, Igor Michalak, Jakub Torbiarczyk, Mikołaj Błaszczyk, Franciszek Owczarek, Igor Antczak, Jakub Pawlaczyk

***

I liga wojewódzka C2, 03.11.2019, godz. 11:00
Grom Golina – KKS Kalisz 0:1 (0:0)
0:1 Miłosz Zapart 76. min

KKS Kalisz: Julian Stasiak – Wiktoria Ozimek, Maksymilian Dal Canton, Mateusz Wałęsa, Michał Janiszewski, Mateusz Śniegula, Marcel Młynarczyk, Kacper Filipowicz, Adam Wieczorek, Mieszko Krzeszewski, Bartosz Chowański oraz Szymon Andrzejewski, Wiktor Plewa, Jakub Urbaniak, Miłosz Zapart, Tobiasz Wybiersalski, Mikołaj Osiński, Jakub Michalski

***

I liga wojewódzka B2, 03.11.2019, godz. 11:00
KKS Kalisz – Obra Kościan 2:5 (0:1)
0:1 Kamil Ziółkowski 2. min, 0:2 Kacper Jabłoński 50. min, 0:3 Kamil Ziółkowski 59. min, 0:4 Kamil Ziółkowski 65. min, 1:4 Jakub Olkiewicz 67. min, 2:4 Kacper Zydorczyk 78. min, 2:5 Adam Zadka 90. min

KKS Kalisz: Wojciech Kubiński, Patryk Gołębiowski, Nikodem Olszewski, Kacper Dudek, Mikołaj Wyborny, Kacper Paluszczak, Adam Zadka, Martin Ratajczyk. Marcel Karolak, Kamil Ziółkowski, Kacper Jabłoński, Mateusz Dominikowski, Kamil Weber, Daniel Wożniak, Adam Stein, Patryk Zieliński, Emil Kowalski, Aleks Kurcbach

***

I liga wojewódzka C1, 02.11.2019, godz. 13:00
KKS Kalisz – Akademia Talentów Krotoszyn 4:0 (1:0)
1:0 Michał Ozdowski 5. min, 2:0 Michał Ozdowski 69. min, 3:0 Adam Wieczorek 72. min, 4:0 Michał Ozdowski 80+1. min

KKS Kalisz: Dawid Ciesielski – Filip Żurawski, Aleksy Lachowicz, Wiktor Kleczewski, Adam Wieczorek, Kacper Filipowicz, Wiktoria Ozimek, Jakub Biś, Mateusz Wałęsa, Maksymilian Dal Canton, Michał Ozdowski oraz Piotr Pawlaczyk,