Wyprawa do Wrześni w 30. kolejce

W 30. kolejce wielkopolskiej ARTBUD IV ligi podopieczni Piotra Morawskiego wybierają się do Wrześni, aby zmierzyć się z tamtejszą Victorią. Wyjazdowe spotkanie w sobotę 7 maja o godzinie 16:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni.

Victoria Września, po 28 pojedynkach, jest na 8. miejscu w tabeli, z dorobkiem 41 punktów na koncie. Kakaesiacy, do swojego najbliższego przeciwnika, tracą 7 oczek i plasują się o 4 lokaty niżej. Bilans zespołu z Wrześni, w tej kampanii, to 12 zwycięstw, 5 remisów i 11 porażek. W trakcie wszystkich pojedynków tego sezonu, Victoria zdobyła 39 bramek, tracąc ich przy tym 58. W poprzedniej kolejce rywale przegrali na wyjeździe z LKS-em Gołuchów 1:2.

Pierwsze spotkanie KKS-u II z Victorią, rozgrywane w ramach rundy jesiennej, zakończyło się pewnym zwycięstwem Dumy Kalisza aż 7:1. Wśród “Trójkolorowych” na listę strzelców wpisali się wówczas Karol Smajdor, Kamil Koczy, Bartosz Gęsior, Andrzej Kaszuba, Maurycy Przybył oraz dwukrotnie Mateusz Wysokiński. Wszystkie trafienia z tej rywalizacji można zobaczyć w KKS TV:

Wyjazdowy pojedynek Victoria Września – KKS Kalisz II w sobotę 7 maja o godzinie 16:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni.