Wysokie zwycięstwo w Lesznie

Wysokim zwycięstwem 6:3 zakończyło się sparingowe spotkanie naszych Juniorów Młodszych B2. Podopieczni trenera Grzegorza Kalka nie dali szans na korzystny wynik swoim rówieśnikom z Polonii Leszno.

Do przerwy utrzymywał się remis, jednak w drugiej odsłonie tego pojedynku to niebiesko-biało-zieloni zdominowali boiskowe wydarzenia. Na listę strzelców ostatecznie dwukrotnie wpisali się Alex Lebioda i Daniel Woźniak, a po jednym golu dorzucili Mateusz Czechowski i Kamil Ziółkowski.

Kaliszanie najprawdopodobniej zainaugurują ligowe zmagania już w najbliższy weekend meczem z GOS Koźmin Wielkopolski. Jeżeli to spotkanie na wniosek gości zostanie przełożone, to inauguracja przypadnie na derbowe spotkanie z Ostrovią Ostrów Wielkopolski (18.08).

***

Junior Młodszy B2, trener Grzegorz Kalek, Sparing, 11.08.2019
Polonia Leszno – KKS Acropol Kalisz 3:6 (1:1)
Bramki dla KKS-u: Alex Lebioda (2), Daniel Woźniak (2), Mateusz Czechowski, Kamil Ziółkowski

KKS Kalisz: Wojciech Kubiński, Nikodem Olszewski, Aleks Kurcbach, Kacper Dudek, Mikołaj Wyborny, Patryk Gołębiowski, Adam Zadka, Kamil Ziółkowski, Kacper Jabłoński, Alex Lebioda, Marcel Karolak, Mateusz Dominikowski, Kamil Nogaj, Adam Stein, Hubert Lisiak, Daniel Woźniak, Emil Kowalski, Mateusz Czechowski, Simone Pica