Z Olimpią Elbląg w 3. kolejce

Drugi, daleki wyjazd w tym tygodniu czeka podopiecznych Bartosza Tarachulskiego. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00, kakaesiacy zmierzą się z Olimpią Elbląg, w pojedynku 3. kolejki eWinner 2. ligi. Transmisja starcia na platformie WP Pilot.

“Związkowi” zanotowali już w tym sezonie porażkę na inaugurację z Górnikiem Polkowice 0:1 oraz remis, w poprzedniej kolejce, z Motorem Lublin 1:1. Gola dla Olimpii zdobył, na minutę przed końcem regulaminowego czasu, Marcin Rajch. Po 2. serii spotkań, z 1 punktem na koncie, zespół z Elbląga jest na 14. miejscu w tabeli.

KKS, ostatni raz o punkty, zagrał z Olimpią Elbląg 20 listopada ubiegłego roku. W meczu 18. kolejki poprzedniego sezonu eWinner 2. ligi, “Trójkolorowi”, po bramce Mateusza Wysokińskiego, pokonali na wyjeździe “Związkowych” 1:0. Gola z tego pojedynku prezentujemy w KKS TV:

Starcie Olimpia Elbląg – KKS Kalisz już w najbliższą niedzielę 31 lipca o godzinie 17:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Agrykola 8 w Elblągu. Transmisja meczu na platformie WP Pilot.

| fot. Michał Sobczak, Fakty Kaliskie