Z rezerwami Śląska przy Oporowskiej

W 4. kolejce sezonu 2020/2021 2. ligi, podopieczni Ryszarda Wieczorka rozegrają wyjazdowe spotkanie z rezerwami zespołu PKO Ekstraklasy, Śląskiem Wrocław. Szansa na przełamanie pechowej passy bez punktów już w najbliższą niedzielę, o godzinie 12:00, na stadionie przy ul. Oporowskiej 62 we Wrocławiu. Transmisja spotkania dostępna będzie na oficjalnym, klubowym kanale gospodarza na YouTube.

Śląsk II Wrocław, do nowego, drugoligowego sezonu przystąpił jako beniaminek, po zdobyciu mistrzostwa III ligi gr. 3 w kampanii 2019/2020. Obecnie rezerwy klubu PKO Ekstraklasy w tabeli zajmują 11. miejsce, z 3 punktami na liczniku. Podopieczni Piotra Jawnego, mają na koncie 1 zwycięstwo, w starciu przeciwko Garbarni Kraków (3:1), a także 1 porażkę, w rywalizacji ze Skrą Częstochowa (0:1). W poprzedniej, 3. serii spotkań, “Wojskowi” pauzowali. W jedynym, zwycięskim meczu Śląska II Wrocław, bramki zdobyli Mathieu Scalet (który ma w tym sezonie na koncie także 3 występy w pierwszym zespole i 1 bramkę), Sebastian Bergier oraz Adrian Łyszczarz.

Ostatnio, przeciwko drużynie rezerw Śląska Wrocław, zagraliśmy 24 lipca 2019 roku, w sparingu letniego okresu przygotowawczego przed startem sezonu 2019/2020. Wówczas, na Stadionie Miejskim przy Wale Matejki 2 w Kaliszu, “Trójkolorowi” pokonali przyjezdnych 3:1, a bramki wśród kakesiaków zdobyli Mateusz Żytko, Mateusz Żebrowski i Andrzej Trubeha. Wspominany wcześniej Mathieu Scalet, był autorem otwierającej bramki na 0:1 dla Śląska II Wrocław.

Start pojedynku 4. kolejki, Śląsk II Wrocław – KKS Kalisz już w najbliższą niedzielę, o godzinie 12:00, na stadionie przy ul. Oporowskiej 62 we Wrocławiu. Transmisja spotkania dostępna będzie na oficjalnym, klubowym kanale gospodarza na YouTube.`