Z Wilkami Wilczyn na zakończenie rundy jesiennej

Druga drużyna KKS-u Kalisz, swoje ostatnie, ligowe spotkanie w 2020 roku, zagra na wyjeździe. Już jutro (tj. sobota, 5 grudnia), o godzinie 11:00, “Trójkolorowi” zmierzą się z 12. drużyną w tabeli wielkopolskiej PROEKO IV ligi, Wilkami Wilczyn.

Po 20 rozegranych pojedynkach, Wilki Wilczyn zajmują 12. miejsce, z dorobkiem 26 punktów na koncie. 8 zwycięstw, 2 remisy i 10 porażek to obecny bilans naszego najbliższego rywala. W trakcie wszystkich, dotychczasowych spotkań, Wilki zdobyły 39 bramek, tracąc przy tym ich 40. Drużyna z Wilczyna, w swoim ostatnim meczu, wygrała na własnym obiekcie z rezerwami Warty Poznań 2:0, po trafieniu autorstwa Adriana Góreckiego oraz bramce samobójczej.

Przypomnijmy, że rezerwy KKS-u zapewniły sobie już grę w grupie mistrzowskiej wielkopolskiej PROEKO IV ligi. W tabeli, kakaesiacy zajmują obecnie 6. miejsce, a do lidera, Pogoni Nowe Skalmierzyce, “Trójkolorowym” brakuje 8 punktów.

Spotkanie 21. kolejki sezonu 2020/2021 wielkopolskiej PROEKO IV ligi poprowadzi sędzia Kamil Kaźmierczak, a na liniach arbitrowi asystować będą Kamil Kanclerz oraz Dominik Jedrkowiak. Start pojedynku już jutro (tj. sobota, 5 grudnia), o godzinie 11:00, na boisku szkolnym przy ul. Rynek 14 w Wilczynie.