Za nami klubowy Dzień Dziecka!

W ubiegłą sobotę, na bocznych boiskach Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej, odbył się festyn sportowo-rekreacyjny z okazji Dnia Dziecka, organizowany wspólnie przez nasz klub oraz Stowarzyszenie Kibiców KKS-u Kalisz. We wspólnej zabawie uczestniczyło łącznie ponad 200 osób!

Wszystkie dzieci, te młodsze i starsze, miały do dyspozycji dmuchane zamki oraz fotobudkę. Każdy kto zgłodniał, mógł zjeść pyszną pizzę, watę cukrową, kiełbaski z grilla a także inne smakołyki przygotowane przez rodziców oraz sponsorów wydarzenia. Sportową atmosferę zapewnił turniej piłki nożnej rodziców, a także gry i zabawy prowadzone przez trenerów Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz. Na najmłodszych czekały również upominki.

Dopisała pogoda, tak jak dopisywały humory wszystkim uczestniczącym we wspólnej, klubowej zabawie. Na medal spisały się mamy naszych zawodników, które zadbały o słodkie przekąski w postaci pysznych ciast oraz zdrowych owoców. Pracownicy Ośrodka Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu zadbali o odpowiednie przygotowanie miejsca zabawy.

Wydarzenie nie odbyłoby się bez ogromnego wsparcia Stowarzyszenia Kibiców KKS-u Kalisz, które stanęło na wysokości zadania, by żaden z uczestników nie opuścił festynu głodny. Stowarzyszenie przygotowało także świetne niespodzianki dla wszystkich dzieci, w postaci worków sportowych w klubowych barwach. Nad prawidłowym przebiegiem sportowej części festynu czuwali nasi niezawodni trenerzy grup młodzieżowych.

Dziękujemy za wsparcie sponsorów, bez których impreza nie mogłaby się odbyć:

Planet Food
Stowarzyszenie Kibiców KKS KALISZ – TYLKO KKS
Ośrodek KIBICE RAZEM – KALISZ
Pokazaliśmy, że niebiesko-biało-zielona rodzina to prawdziwa siła. Razem możemy wszystko!