Zakończenie roku z Piastem Gliwice U-21

Ostatnie sparingowe spotkanie czeka w sobotę piłkarzy pierwszego zespołu KKS-u Kalisz. Podopieczni trenera Ryszarda Wieczorka zmierzą się z drugą drużyną obecnego Mistrza Polski – Piasta Gliwice. Początek meczu, który odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej zaplanowany jest na godzinę 12:00.

Drużyna U-21 Piasta Gliwice prowadzona przez trenera Jarosława Wójcika w obecnej kampanii rywalizuje na boiskach śląskiej klasy okręgowej Bytom-Zabrze. Na półmetku zmagań młodzi gliwiczanie plasują się na trzecim miejscu w tabeli, tracąc trzy oczka do lidera rozgrywek – Jedność 32 Przyszowice. Bezkompromisowa ekipa Piasta w 15. rozegranych spotkaniach odniosła dwanaście zwycięstw i doznała trzech porażek.

Kakaesiacy po ciężkiej rundzie i wywalczeniu tytułu mistrzów jesieni trzeciej ligi z przytupem będą chcieli się pożegnać z własną publicznością. Przypomnijmy, że po zakończeniu zmagań ligowych Kakaesiacy w bardzo młodym składzie pokonali już innego reprezentanta, tym razem kaliskiej okręgówki – Olimpię Brzeziny 3:0.

Zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej 19-29. Początek spotkania punktualnie o godzinie 12:00.