Zakończenie rundy jesiennej IV ligi. KKS II kontra Victoria Ostrzeszów. Zapraszamy na trybuny!

Przedostatnia drużyna w tabeli, Victoria Ostrzeszów rywalem podopiecznych Grzegorza Kalka w meczu 19. kolejki wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, stanowiącej zakończenie rundy jesiennej rozgrywek. Pojedynek rezerw KKS-u w niedzielę 28 listopada o godzinie 11:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Wał Matejki 2 w Kaliszu. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na trybuny!

Victoria Ostrzeszów, z 11 punktami na koncie, zajmuje 19. miejsce w tabeli. Bilans rywali w obecnym sezonie to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 13 porażek. Podczas wszystkich pojedynków tej kampanii, Victoria zdobyła 21 bramek, tracąc ich przy tym 45. W poprzedniej kolejce zespół z Ostrzeszowa przegrał na własnym obiekcie z LKS-em Gołuchów 1:3.

Start meczu 19. kolejki wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, KKS Kalisz II – Victoria Ostrzeszów w niedzielę 28 listopada o godzinie 11:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Wał Matejki 2 w Kaliszu. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Bilety będzie można nabyć bezpośrednio na stadionie, godzinę przed meczem. Koszt wejściówki wynosi 8 złotych (jednakowa cena dla wszystkich kibiców), a środki ze sprzedaży będą przeznaczone na organizację pojedynków drugiego zespołu. Zostań dwunastym zawodnikiem, dołącz do nas i dopinguj “Trójkolorowych”!