Zaproś na mecz i zgarnij wejściówkę zupełnie za darmo!

KKS Kalisz to nie tylko klub, ale przede wszystkim niebiesko-biało-zielona rodzina. Zależy nam aby każdy, bez względu na wiek czy płeć, poczuł się ważną częścią naszej społeczności. Z tego powodu przygotowaliśmy niespodziankę dla fanów “Trójkolorowych”, związaną z najbliższym ligowym meczem przeciwko drużynie Pogoni Grodzisk Mazowiecki!

Zaproś na mecz kogoś, kto nigdy nie był jeszcze na drugoligowym spotkaniu Dumy Kalisza, a jego PESEL nie widnieje w naszym systemie sprzedaży. Jako dobry ambasador “Trójkolorowych”, zupełnie za darmo otrzymasz bilet na mecz z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. W ten sposób możecie zdobyć 2 bilety w cenie 1!

Aby skorzystać z promocji, należy udać się do naszego klubowego sklepu (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) w najbliższy czwartek oraz piątek, między 13 a 17 lub w dniu meczu od 13 do 16. Warunek specjalnej oferty jest bardzo prosty: nowy kibic (którego PESEL nie widnieje w naszym systemie) musi kupić wejściówkę na mecz w standardowych cenach (normalny 20 zł, ulgowy 10 zł). Osoba towarzysząca, której PESEL widnieje już w naszym systemie, otrzymuje wówczas wejściówkę za darmo! Promocja dostępna będzie także w naszych kasach stadionowych, które otwarte zostaną od godziny 16:30 w dniu meczu.

Z oferty nie można skorzystać w sprzedaży online. Promocja nie dotyczy biletów VIP.

Przekonaj nieprzekonanego i przyjdź z osobą towarzyszącą na sportowe wydarzenie najbliższego weekendu. Dopingujmy razem “Trójkolorowych” i napiszmy kolejny rozdział niebiesko-biało-zielonej historii! Wspólnie zapełnijmy trybuny kaliskiego stadionu!

Mecz 16. kolejki sezonu 2021/2022 eWinner 2. ligi, KKS Kalisz – Pogoń Grodzisk Mazowiecki już w sobotę 6 listopada, o godzinie 18:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu.