Zaproś na mecz i zgarnij wejściówkę zupełnie za darmo!

KKS Kalisz to nie tylko klub, ale przede wszystkim niebiesko-biało-zielona rodzina. Zależy nam aby każdy, bez względu na wiek czy płeć, poczuł się ważną częścią naszej społeczności. Z tego powodu przygotowaliśmy niespodziankę dla fanów “Trójkolorowych”, związaną z najbliższym ligowym meczem!

Zaproś na mecz kogoś, kto nigdy nie był jeszcze na drugoligowym spotkaniu Dumy Kalisza, a jego PESEL nie widnieje w naszym systemie sprzedaży. Jako dobry ambasador “Trójkolorowych”, zupełnie za darmo otrzymasz bilet na ten sam mecz. W ten sposób możecie zdobyć 2 bilety w cenie 1!

Aby skorzystać z promocji, należy udać się do naszego klubowego sklepu (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu). Warunek specjalnej oferty jest bardzo prosty: nowy kibic (którego PESEL nie widnieje w naszym systemie) musi kupić wejściówkę na mecz w standardowych cenach (normalny 20 zł, ulgowy 10 zł). Osoba towarzysząca, której PESEL widnieje już w naszym systemie, otrzymuje wówczas wejściówkę za darmo! Promocja dostępna będzie także w naszych kasach stadionowych, w dniu meczu.

Z oferty nie można skorzystać w sprzedaży online. Promocja nie dotyczy biletów VIP.

Przekonaj nieprzekonanego i przyjdź z osobą towarzyszącą na sportowe wydarzenie z udziałem KKS-u. Dopingujmy razem “Trójkolorowych” i napiszmy kolejny rozdział niebiesko-biało-zielonej historii! Wspólnie zapełnijmy trybuny kaliskiego stadionu!