Zmiana sparingpartnera. KKS zagra z Widzewem!

Nie z Sokołem Kleczew a z Widzewem Łódź zmierzą się Kakaesiacy w sparingu, który zaplanowany został na 8 lutego. To będzie druga gra kontrolna obu zespołów w przeciągu ostatnich dwóch lat.

Ekipy łódzkiego Widzewa nikomu przedstawiać nie trzeba. Czterokrotny mistrz i siedmiokrotny wicemistrz Polski obecnie rywalizuje w drugiej lidze, i ich nadrzędnym celem na kampanię 2019/2020 to powrót na zaplecze Ekstraklasy. Ekipa prowadzona przez trenera Marcina Kaczmarka bardzo pozytywnie zaskoczyła wszystkich kibiców w tegorocznych rozgrywkach o Puchar Polski. Najpierw czerwono-biało-czerwoni odprawili z kwitkiem Śląsk Wrocław, a następnie po wyrównanym boju odpadli dopiero z wicemistrzem Polski – Legią Warszawa.

Barw Widzewa broni obecnie wielu doskonałych zawodników z ekstraklasową przeszłością. W bramce zobaczyć można min. byłego bramkarza Udinese Calcio – Wojciecha Pawłowskiego, w szeregach defensywnych Sebastiana Rudola (min. Pogoń Szczecin), mającego 262 gry na boiskach Ekstraklasy Mateusza Możdżenia, a niekwestionowanym liderem ekipy RTS-u jest dwukrotny Król Strzelców najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce – Marcin Robak.

Sparing z Widzewem odbędzie się ósmego lutego 2020 roku w Łodzi.