Zwycięstwo drużyny Top Talent w Siedlcach!

Kolejny udany wyjazd reprezentantów naszej Akademii, w ramach projektu Top Talent! Tym razem najlepsi zawodnicy z roczników 2003-2006 wybrali się do Siedlec, aby zmierzyć się z rezerwami tamtejszej Pogoni. Zespół poprowadzony przez trenera Ernesta Konona zwyciężył w sparingu 5:4, a wśród kakaesiaków, na listę strzelców wpisali się Wiktor Bury oraz dwukrotnie Jakub Kieliba i Krzysztof Idźczak.

Wygrana cieszy, tym bardziej, że warunki na murawie nie należały do najłatwiejszych. Po spotkaniu na młodych piłkarzy Dumy Kalisza czekała odnowa biologiczna oraz integracja w hotelu. Podsumowanie tego ciekawego wyjazdu, w formie relacji wideo, możecie sprawdzić poniżej. Kolejne spotkanie w ramach Top Talent już jutro. Najlepsi zawodnicy z roczników 2008 i 2011 oraz 2003-2006 zmierzą się na wyjeździe z Wisłą Płock.

 

***
KKS Kalisz I: Michał Stefaniak, Adam Stein, Kamil Ziółkowski, Mikołaj Wyborny, Szymon Cieślak, Szymon Olejnik, Wiktor Staszak, Kamil Przysiecki, Michał Jackowski, Julian Symanowicz, Miłosz Stachowski.

KKS Kalisz II: Michał Stefaniak, Paweł Duda, Hubert Dylewski, Szymon Sornat, Jakub Janos, Piotr Ciesiółka, Krzysztof Idźczak, Kacper Paluszczak, Oliwer Kałach, Wiktor Bury, Jakub Kieliba.