Zwycięstwo Młodzika Starszego z Ravią Rawicz

Trzy cenne punkty zdobyli w niedzielnym meczu Młodzicy Starsi. KKS Kalisz pokonał Ravię Rawicz 2:1. Dwukrotnie na listę strzelców w kaliskiej drużynie wpisał się Bartosz Strzyż.

Bardzo dobrze weszliśmy w mecz bo już w drugiej minucie otworzyliśmy wynik spotkania. Bramka wyraźnie pomogła Kakaesiakom nabrać odwagi oraz pewności siebie. W pierwszej połowie gra zespołu wyglądała bardzo dobrze, utrzymywaliśmy się przy piłce oraz wygrywaliśmy pojedynki 1 na 1. Byliśmy bardzo zdeterminowani i agresywni w obronie. Po zmianie stron goście wyraźnie się ożywili i stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji, ale my odpowiedzieliśmy w najlepszy możliwy sposób, zdobywając drugiego gola. Po zdobyciu przez rywali bramki kontaktowej zaczęliśmy grać chaotycznie, pozwalając przeciwnikowi stworzyć kilka okazji. Ostatecznie mecz zakończył się naszą wygraną. Cieszy fakt, ze dobrą grą, którą prezentujemy od dłuższego czasu, nareszcie idzie pozytywny rezultat  – powiedział o meczu trener Mikołaj Szymczak

***
Młodzik Starszy D1, I liga wojewódzka, godz. 11:00, Majkowskie Wembley przy ul. Tuwima 2 w Kaliszu
KKS Kalisz – Ravia Rawicz 2:1
Bramki KKS: Bartosz Strzyż – 2

KKS Kalisz: Igor Sławiński, Jan Dymarczyk, Dawid Pietrzycki, Filip Jaworski, Bartosz Strzyż, Filip Kwaśniewski, Kacper Maślak, Bartosz Staniszewski, Larys Borowski, Kacper Noskowski, Kacper Kołodziej