Auto Port Calisia sponsorem Dumy Kalisza!

Miło nam poinformować o powiększeniu grona sponsorów KKS-u Kalisz. Działalność “Trójkolorowych” wspierać będzie Auto Port Calisia, miejsce łączące w sobie wszystko co najważniejsze podczas podróży: hotel, restaurację oraz centrum obsługi pojazdów. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sponsora także w codziennych czynnościach związanych z eksploatacją pojazdu. Auto Port Calisia to również stacja paliw z przystępnymi cenami oraz myjnia. Dziś umowę współpracy podpisali: właściciel firmy Pan Hieronim Strapagiel oraz Prezes Zarządu Kaliskiego Klubu Sportowego Robert Trzęsała.

– Kalisz to miasto o prężnie rozwijającej się branży spożywczej, która potrzebuje odpowiedniej infrastruktury, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy właśnie w Kaliszu zainwestować w Auto-Port z najnowocześniejszymi w Europie rozwiązaniami, pod względem technicznym jak i ekologicznym, z pożytkiem dla miasta, inwestora oraz klienta – czytamy na oficjalnej stronie Auto Port Calisia.

Auto Port Calisia to również nowoczesne centrum obsługi pojazdów. – Sercem całego obiektu jest największa w Europie myjnia, która jednocześnie może myć jedenaście pojazdów ciężarowych (dziewięć pojazdów typu TIR oraz dwie cysterny). Pozwala nam to diametralnie skrócić kolejki jak i sam czas mycia pojazdów. Częścią kompleksu jest jeszcze oczywiście stacja benzynowa pod patronatem firmy Shell jak i wulkanizacja przeznaczona do obsługi samochodów ciężarowych oraz osobowych. Auto Port Calisia posiada na wyposażeniu także wulkanizacje mobilną. Samochód jest przystosowany do wymiany opon i wyważania kół w terenie, dlatego problemy z ogumieniem w trasie stały się przeszłością. (…) Uszkodzony wąż hydrauliczny może pokrzyżować plany dalszej jazdy, dlatego też Auto Port Calisia posiada stację zakuwania węży hydraulicznych i pneumatycznych.

Niewątpliwą zaletą Auto Port Calisia jest także ogromny parking przeznaczony dla pojazdów ciężarowych. – 3/4 placu przeznaczone zostało na parking tylko i wyłącznie dla samochodów ciężarowych. Obiekt jest odpowiednio oświetlony oraz ogrodzony, wyposażony w kamery, system rejestracji oraz monitoringu wjazdów i wyjazdów wszystkich samochodów.

– Pojazdów ciężarowych z każdym rokiem przybywa, ale wiele osób zapomina o kierowcach zawodowych, którzy są integralną częścią transportu drogowego. Kompleks Auto Port Calisia posiada całodobowy sklep z asortymentem dedykowanym kierowcom, otwarte łącze WIFI, schludne, czyste toalety oraz prysznice i pralnie z których może skorzystać każdy kierowca – czytamy na stronie https://autoportcalisia.pl/

Auto Port Calisia to także idealne miejsce na nocleg lub obiad. – Sama restauracja została wyposażona w nowoczesną kuchnię, która przede wszystkim pozwoli szybko przygotować świeże i smaczne posiłki. (…) Hotel posiada 56 jedno- i dwuosobowych pokoi, które pozwolą za rozsądną cenę spędzić noc w ciszy i spokoju.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sponsora!

Na zdjęciu (od lewej) Prezes Zarządu Kaliskiego Klubu Sportowego Robert Trzęsała, właściciel Auto Port Calisia Pan Hieronim Strapagiel oraz przedstawiciel firmy Pan Paweł Rajm.

***
Auto Port Calisia
ul. Inwestorska 9, 62-800 Kalisz

Recepcja hotelowa:
62 500 59 70 lub 515 230 377

Restauracja:
62 500 59 75