AWW Wawrzyniak gra z Dumą Kalisza!

Miło nam poinformować, że w kolejnym sezonie AWW Wawrzyniak nadal będzie wspierać Dumę Kalisza. Firma, w portfolio partnerów KKS-u, znajduje się w grupie sponsorów premium. Umowę współpracy podpisali Prezes Zarządu Kaliskiego Klubu Sportowego Robert Trzęsała oraz właściciele spółki Wojciech i Jakub Wawrzyniakowie.

AWW WAWRZYNIAK to lokalna, rodzinna firma z 30-letnim doświadczeniem, posiadająca cztery zakłady. Specjalizuje się produkcją i dostarczaniem komponentów na rynki spożywcze, techniczne, farmaceutyczne oraz paliwowe. Niepodważalnym atutem firmy jest działanie zgodnie z zasadą „od surowca do produktu”. Rygorystyczna selekcja ziarna, produkcja wyrobów oraz ich wielostopniowa weryfikacja poprzedzająca dystrybucję, gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez firmę produktów. Głównym priorytetem jest podejmowanie działań wpływających na jakość, legalność oraz bezpieczeństwo produktów spożywczych, technicznych oraz materiałów paszowych, czego potwierdzeniem jest szerzenie w organizacji kultury bezpieczeństwa żywności, wdrożenie, utrzymywanie oraz ciągłe doskonalenie systemu opartego na HACCP oraz innych standardach.

Cieszymy się, że wspólnie z KKS-em Kalisz możemy być w jednym zespole. Chcemy, aby znak AWW Wawrzyniak był wyróżnikiem na rynku spożywczym, technicznym oraz kreował pozytywny wizerunek firmy – powiedział Łukasz Kolonko, Dyrektor Zakładu AWW Wawrzyniak w Niedźwiadach.

Na zdjęciu włodarz Dumy Kalisza Robert Trzęsała i Łukasz Kolonko, Dyrektor Zakładu AWW Wawrzyniak w Niedźwiadach.