Bez punktów w Nowych Skalmierzycach

Porażką 1:3 zakończyło się dzisiejsze starcie drugiej drużyny Dumy Kalisza z Pogonią Nowe Skalmierzyce. W wyjazdowym pojedynku 27. kolejki wielkopolskiej PROEKO IV ligi, jedyną bramkę dla “Trójkolorowych” zdobył, w 53. minucie meczu, Dawid Głowacki, zawodnik Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz. Podopieczni Marcina Woźniaka, po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce Antoniego Bednarka, fragment drugiej połowy grali w osłabieniu.

Relacja z meczu oraz wideo bramek wkrótce na kkskalisz.com.pl.

***
27. kolejka wielkopolskiej PROEKO IV ligi, 17.04.2021, godz. 16:00, Stadion Miejsko-Gminny przy ul. Mostowej 1A w Nowych Skalmierzycach
Pogoń Nowe Skalmierzyce – KKS Kalisz II 3:1 (0:0)
0:1 Dawid Głowacki 53. min, 1:1 Kacper Bałamącek 61. min, 2:1 Kayode Joshua Balogun 67. min, 3:1 Kacper Majerz 79. min.

KKS Kalisz II: Kamil Kosut – Jakub Pawlik, Mateusz Żytko, Maurycy Przybył, Antoni Bednarek, Adam Zadka, Jakub Kieliba (68. min Szymon Cieślak), Jakub Chojnowski, Dawid Głowacki, Krzysztof Idźczak (84. min Michał Ozdowski), Daniel Kamiński (46. min Kamil Koczy).

Żółte kartki (KKS): Antoni Bednarek (2), Adam Zadka, Kamil Koczy.
Czerwone kartki (KKS): Antoni Bednarek.