“Chluba Grodu Tura” zawita do Kalisza. Okazja na rewanż za jesień

Kakaesiacy przed szansą na rewanż za porażkę z rundy jesiennej. Już w najbliższą niedzielę 18 kwietnia, rywalem Dumy Kalisza będzie 3. zespół w tabeli eWinner 2. ligi, Chojniczanka Chojnice. Początek pojedynku 28. kolejki już od godziny 17:50, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej w Kaliszu. Mecz zobaczyć będzie można “na żywo” na kanale TVP Sport, stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport (https://cutt.ly/KvkvUNa).

Chojniczanka Chojnice, po 26 rozegranych rywalizacjach, zajmuje w ligowej tabeli 3. miejsce, z dorobkiem 50 punktów na koncie. Do lidera, Górnika Polkowice, “Chluba Grodu Tura” traci 4 punkty, ale ma też rozegrane o 2 spotkania więcej. Bilans podopiecznych Adama Noconia, w tym sezonie, to 15 zwycięstw, 5 remisów i 6 porażek. W trakcie wszystkich pojedynków obecnej kampanii, Chojniczanka zdobyła 49 bramek, tracąc ich przy tym 24. Najskuteczniejszym piłkarzem w ekipie z Chojnic jest 31-letni Szymon Skrzypczak (13 bramek). W ostatniej kolejce Chojniczanka wysoko wygrała na własnym obiekcie z rezerwami Śląska Wrocław 6:0. W ekipie gospodarzy trafiali Mateusz Klichowicz, dwukrotnie Tomasz Mikołajczak, natomiast hat-tricka zanotował Szymon Skrzypczak.

Pierwsze, ligowe spotkanie KKS-u z Chojniczanką, rozgrywane 16 października ubiegłego roku, zakończyło się porażką podopiecznych Ryszarda Wieczorka 0:3. Bramki z tego meczu do zobaczenia w KKS TV:

Początek starcia 28. kolejki sezonu 2020/2021 eWinner 2. ligi, KKS Kalisz – Chojniczanka Chojnice już w niedzielę 18 kwietnia o godzinie 17:50, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej. Mecz zobaczyć będzie można “na żywo” na kanale TVP Sport, stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport (https://cutt.ly/KvkvUNa). Kanał TVP Sport dostępny jest w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (MUX3) oraz w wielu sieciach kablowych. Spotkanie skomentuje Aleksander Roj oraz Marcin Żewłakow.

Zapraszamy na transmisje!