Czas na rewanż

Rozpoczynamy drugą rundę zmagań w II lidze. KKS Kalisz zmierzy się w niedzielne południe z Radunią Stężyca. Mecz odbędzie na wyjeździe w Arenie Raduni. Pierwszy gwizdek usłyszmy o godz. 12:00. Transmisję z tego spotkania możecie obejrzeć w telewizji na TVP Sport oraz online na Pilot WPTVP Sport.

Czas na rewanż. W pierwszym meczu obecnej kampanii KKS przegrał u siebie z Radunią Stężyca 1:0 po golu Szymona Nowickiego. Od tego meczu wiele się zmieniło, ale oba zespoły do tej pory znajdują się w górnej części tabeli. Duma Kalisza często “wymieniała się” miejscami z drużyną ze Stężycy. Po 17. kolejkach Radunia znajduje się na pozycji wicelidera tabeli, a “Trójkolorowi” na 4. miejscu tracą do niej 3 punkty.

To będzie pojedynek dwóch najlepszych strzelców ligi. Po 10 bramek mają na swoim koncie Mateusz Kuzimski z Raduni i dobrze znany kaliskim kibicom – Hubert Sobol. To spotkanie to szansa dla “Sobiego” na wyjście na prowadzenie w tej klasyfikacji i zostanie samodzielnym liderem. Liczymy na Huberta, jak i na całą drużynę. Pora zrewanżować się za pierwsze spotkanie!

Sędzią głównym tego spotkania będzie Mateusz Jenda, arbiter z Warszawy. Towarzyszyć mu będą Krzysztof Nejman i Damian Sadowski. Sędzią technicznym został Karol Wójcik.

Trzymamy kciuki za zwycięstwo!