Dariusz Kisiel kończy współpracę z sekcją bokserską KKS-u Kalisz

Z dniem 15 czerwca 2020 roku, współpracę z sekcją bokserską KKS-u Kalisz zakończył trener Dariusz Kisiel, wieloletni, doświadczony szkoleniowiec Dumy Kalisza.

Dariusz Kisiel, jako trener I klasy w boksie olimpijskim, od początku aktywnie wspierał działalność sekcji bokserskiej “Trójkolorowych”, odpowiadając za szkolenie kobiet, dzieci, młodzieży, a także starszych zawodników. Doświadczenie, pasja oraz zaangażowanie coacha sprawiły, że jego podopieczni, z osiągnięciami, uczestniczyli na wielu ogólnopolskich galach bokserskich. Trenerowi Dariuszowi Kisielowi serdecznie dziękujemy za wkład w rozwój sekcji bokserskiej KKS-u Kalisz, życząc jednocześnie wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Ze względu na tę decyzję, sekcja bokserka KKS-u Kalisz zmuszona jest do rozpoczęcia wakacyjnej przerwy już z początkiem lipca. Ostatnie czerwcowe zajęcia, prowadzone pod okiem trenera Kamila Ozimka, odbędą się w najbliższy wtorek 23 czerwca, w salce przy ul. Chopina 23 w Kaliszu. Informacje na temat zmian organizacyjnych przedstawimy niebawem.