Dołącz do nas!

Czy potrafisz redagować opisy z klubowych wydarzeń sportowych, a może posiadasz także inne umiejętności przydatne w tworzeniu serwisu internetowego?

Jeżeli na powyższe pytanie odpowiedziałeś/odpowiedziałaś twierdząco, jest bardzo prawdopodobne, iż jesteś osobą, z którą chętnie nawiążemy współpracę. Redakcja serwisu kkskalisz.com.pl jest otwarta na nowe twarze, młodych i starszych współpracowników, dzięki którym możliwa będzie szybka i rzetelna informacja o WSZYSTKICH klubowych zespołach i działaniach! . W trakcie prawie pięciu lat działalności w internecie zawsze dążyliśmy do jak najlepszego przekazu najświeższych informacji o najpopularniejszym Kaliskim Klubie Sportowym.

Tworząc z nami kkskalisz.com.pl będziesz miał/miała znakomitą okazję do:
– doskonalenia i sprawdzenia praktycznej strony swego warsztatu dziennikarskiego lub informatycznego,
– kontaktów z piłkarzami oraz działaczami,
– zaistnienia w sportowym światku dziennikarskim,
– popularyzacji ukochanego klubu,

Nie zwlekaj! Prześlij nam kilka słów o sobie (imię, wiek, planowana rola w serwisie) wraz z adresem e-mail. W krótkim terminie postaramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie, przybliżając szczegóły działalności w naszym serwisie!

SZUKAMY OPIEKUNÓW DZIAŁÓW POSZCZEGÓLNYCH DRUŻYN

Wszystkich chętnych do pomocy przy redagowaniu serwisu kkskalisz.com.pl prosimy o kontakt emailowy: – redakcja@kkskalisz.com.pl