Gramy w dwunastu! Trwa sprzedaż karnetów na nowy sezon!

Trwa sprzedaż karnetów na najbliższy sezon! Bardzo liczymy na Twoje wsparcie z trybun podczas domowych rywalizacji o stawkę! Dołącz do niebiesko-biało-zielonych i zostań dwunastym zawodnikiem!

Zakup karnetu to korzyść finansowa dla kibica (wejście na wszystkie domowe, ligowe spotkania rundy lub całego sezonu w bardzo atrakcyjnej cenie). Z karnetem będziecie mogli zobaczyć również mecz rundy wstępnej Fortuna Pucharu Polski z GKS-em Jastrzębie (8-9 sierpnia 2023 roku). Na pozostałe spotkania pucharowe dla karnetowiczów bilety dostępne będą w niższej od regularnej cenie. Osoby posiadające aktualny karnet, będą miały możliwość wcześniejszego zakupu wejściówek na domowe starcia KKS-u w Fortuna Pucharze Polski.

Po karnety zapraszamy do Sklepu KKS Kalisz, znajdującego się pod trybuną wschodnią Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu w dniach:
– 12-14 lipca 2023 (środa-piątek 13:00-17:00),
– 19-21 lipca 2023 (środa-piątek 13:00-17:00).

Sprzedaż online prowadzona jest na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl.

Jednocześnie wystartowała również sprzedaż biletów na pierwszy w sezonie 2023/2024 domowy mecz 2. ligi. Rywalem podopiecznych Pawła Ozgi będzie Radunia Stężyca. Spotkanie 1. kolejki w sobotę 22 lipca o godzinie 19:25. Po wejściówki zapraszamy do Sklepu KKS Kalisz (w dniach oraz godzinach wskazanych powyżej) oraz na stronę https://bilety.kkskalisz.com.pl.

W dzień meczowy bilety oraz karnety będzie można kupić stacjonarnie na 3 godziny przed pierwszym gwizdkiem.

Do zobaczenia #NaStadionie!